Přespávačka s Harry Potterem

26.11.2019

V sobotu 12. 10. 2019 se uskutečnila již druhá přespávačka v knihovně, tentokráte s Harry Potterem. Začínali jsme v sobotu v 17 hodin a končili v neděli v 8 hod. Nocování se zúčastnilo 31 dětí. Po převzetí dětí od rodičů, se děti se vylosovaly do 3 skupin, přemístili jsme se do zámeckého parku, kde na 10 stanovištích se soutěžilo v úkolech zaměřených na kouzla, pití kouzelných lektvarů, létání na koštěti. Po splnění úkolů děti dostaly jedno písmenko, ze kterého měly složit jméno jedné důležité postavy z Harry Pottera ( lord Voldemort).

Dále jsme pokračovali v zasedací místnosti obecního úřadu,kde si děti tvořily kouzelnou hůlku Harry Pottera. Po večeři se šel hledat poklad opět do zámecké zahrady, kde po cestě osvícené světly, našly kouzelné kameny a došly ke kouzelnému hadovi, kde na ně čekal kouzelný pohár s dárkem.

Po spokojeném návratu, se chystalo nocování, četlo se s knížky o Harry Potterovi a pak popřání dobré noci.

V neděli ráno po úklidu, hygieně a snídani, všechny dětí obdržely medaili a sladkou odměnu za účast. Úplným závěrem bylo společné foto před budovou obecního úřadu a předání dětí rodičům. Všichni se těšíme na příští přespávačku. 

Fotografie z akce zde

© 2022 Místní knihovna Přílepy
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!